Site Overlay

23 Novembra Bude spln Mesiaca

Spln mesiaca mozeme vyuzit jeho sily .V niektorych situaciach si možeme teda pomocť sami,

Iste,ak nejde napríklad o veľmi účinné porobenie viazané na niekoľko rokov. Uvediem niekoľko rád, ktoré si čitatelia môžu overiť.

Zoberte si červenú stužku, asi meter dlhú, a zaviažte deväť uzlov. Pri viazani každeho uzla hovorite: Ako zaviažem tento uzol, tak zaviažem rozum i vôľu zlého človeka, ktorý na mňa pôsobil. Amen. Stužku noste stále pri sebe.

Ked vychádzame von, druhú stužku môžeme položiť križom  cez prah. Musime cez ňu prekročiť a povedať: Tak ako som zaviazal uzly , tak nech sa  zaviaže moja práca, moje učenie, moje zdravie — menujeme teda to, v čom  by sme  byť  úspešni. Zavrieme  dvere a necháme ju tam, kým sa nevrátime domov.

Už sme spominali, že treba nosiť zatváraci špendlik — ale dole hlavou, ženy na ľavej strane podprsenky, muži na spodných nohaviciach. Pokiaľ však človek citi, že sám situáciu nezvláda, treba špeciálne magické obrady. Ked pribuda Mesiac , možete pryčarovať trosku vacši prisun peniazi.

Dáme do flaše vodu (z vodovodného kohútika), vložime ju do okna, ale tak , aby na ňu svietil Mesiac. Počas dni , ked je už  Mesiac plný, sa každé ráno umyjeme vodou z fľaše a pri umývani sedem ráz hovorime: Mesiac bol chudý  a teraz sa stal plný, tak aj ty moja peňaženka, aby si nebola chudá , ale vždy plná. Umyjeme  sa so  všetkou vodu tak, aby  vo fľaši žiadna neostala.

Dalšie čarovanie sa robi za plného Mesiaca, ale len vo štvrtok. Mesiac musi byť vidieť. Ked je schovaný za oblaky, čary  nemožno robiť, nemajú význam. Zoberieme  si mincu (teda nie  papierové peniaze) . Položime na dlaň ľavej ruky, otočime sa na ľavej  päte v smere hodinových  ručičiek tri razy tak, aby svetlo Mesiaca dopadalo na mincu a hovorime: Aký plný je Mesiac , tak aby vždy  bolo plno koruniek v mojej ľavej dlani.

A do tretice . Je zima , vtaky sadajú na oblok. Potrebujete pšenicu , tú im  hodite  a poviete: vy vtáky pšenicu zoberte  a mne  peniaze pľujte.

Copyright © 2019 vvweb.eu